Budujesz swój biznes od podstaw? A może reanimujesz to, co zabiera Ci kryzys? Potrzebujesz doraźnych i tanich rozwiązań, ale NIE BYLE JAKICH. Sprawdź co i za ile możesz kupić online bez zbędnych formalności.

Teksty na www

Tworzysz stronę internetową, ale pisanie tekstów nie jest Twoją mocną stroną? Zajrzyj do sklepu i sprawdź ile będzie kosztował Ci profesjonalny copywriting. Jeśli nie potrafisz oszacować długości potrzebnego tekstu, napisz i za darmo skonsultuj jakie rozwiązania będą w Twoim przypadku najbardziej korzystne i optymalne dla Ciebie.

Artykuł na blog firmowy

Masz już stronę i myślisz o prowadzeniu firmowego bloga? Bardzo słusznie. Blogi świetnie pozycjonują i pomagają w budowaniu wartościowego contentu, a także pomagają budować relacje z klientami i pozyskiwać nowych. Pisałam na tym temat więcej w poniższych wpisach:

Oczywiście możesz być świetnym strategiem, doskonałym szefem, ale wcale nie musisz być dobrym pisarzem lub możesz na to zwyczajnie nie mieć czasu. Wówczas zajrzyj do sklepu i sprawdź jak łatwo zamówisz profesjonalne artykuły na Twojego bloga firmowego.

Prosta strona www

Biznes online (a taki zdecydowanie najlepiej sprawdza się w obecnej sytuacji) wymaga profesjonalnej strony www. Oczywiście mając większe fundusze możesz skorzystać z usług agencji, które od podstaw zaprojektują dla Ciebie stronę www dla Twojej firmy dokładnie tak, jak sobie zamarzysz. Musisz mieć na to jednak spory budżet. Jeśli Twoje finanse są póki co nieco ograniczone zbuduj stronę na WordPressie. Mając informatyczny dryg i trochę czasu, wówczas samodzielnie sobie z tym poradzisz. Gdy tego nie potrafisz, albo nie masz czasu – zobacz co mogę dla Ciebie zrobić w wersji minimalnej i rozbudowanej o blog.

Dlaczego kupować online?

Kupowanie online jest zwyczajnie wygodne. Możesz wysyłać dziesiątki zapytań do różnych agencji, szukać freelancerów do współpracy i czekać w nieskończoność na wyceny (a potem w nieskończoność na zleconą pracę). Korzystając ze sklepu online od razu masz wycenę podstawowych usług. Oczywiście zawsze możesz zapytać o szczegóły lub ustalić zasady współpracy, na których Ci zależy. Wystarczy napisać niezobowiązującą wiadomość.

W taki sam sposób zresztą również Ty możesz sprzedawać swoje usługi. Prosty sklep online oparty na szablonach WordPresa wcale nie musi kosztować kilku tysięcy 😉 Wkrótce w sklepie pojawi się również taka oferta, choć już teraz możesz wysłać zapytanie o swoją ofertę 🙂

Zapraszam do współpracy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.