fbpx

Cennik

Cennik – copywriting

Szacunkowe ceny usług copywritingu i pisania tekstów znajdziesz tutaj. Zapoznaj się z moim portfolio i wyślij niezobowiązujące zapytanie. Konkretna wycena zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz także zamówić teksty i grafiki online w sklepie. Szczegóły ustalimy mailem.

Cennik agencji marketingowej

Agencje marketingowe i reklamowe rzadko publikują na swoich stronach cennik usług. Dlaczego? Ponieważ każdy klient ma zupełnie inne potrzeby i wymaga innego zakresu działań. Tym samym ostateczna wycena usług może być zupełnie inna od standardowej (często na korzyść klienta cena może okazać się niższa, np. po ustaleniu priorytetów działań). Podawanie nawet orientacyjnych cen często mija się z celem, ponieważ może się to okazać nieadekwatne do konkretnej sytuacji.


Wycena usług marketingowych

Wiesz czego potrzebujesz, ale boisz się dużych kosztów? Niepotrzebnie! Czekam na wszystkie zapytania, żadne nie pozostanie bez wyceny. Przygotowanie przeze mnie oferty nie kosztuje Twojej firmy ani złotówki i nie zobowiązuje do nawiązania współpracy. Staram się, aby każda oferta była możliwie korzystna dla klienta.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Nie zawsze wycenianie każdego zadania z osobna jest najlepszym rozwiązanie dla klienta. Jeżeli potrzebujesz obsługi na kilku płaszczyznach możemy rozliczać się od każdego zadania lub podpisać umowę na czas określony lub nieokreślony z płatnością miesięczną. Wówczas przygotowuję specjalną cenę pakietową za ustalony zakres działań.

Umowa o kompleksową obsługę marketingową i doradztwo w zakresie marketingu i PR jest także świetną alternatywą do zatrudniania pracownika na stałe. W ten sposób obniżasz koszty, minimalizujesz formalności, a otrzymujesz w zamiast usługę na najwyższym poziomie. Więcej we wpisie: http://marketingzglowy.com.pl/marketing/specjalista-ds-marketingu-na-juz/

Wypełnij brief i czekaj na ofertę

Jeśli chcesz otrzymać indywidualną ofertę, opisz w mailu czego potrzebujesz. Podaj jak najwięcej informacji na temat Twoich oczekiwań. To znacznie pomoże mi w przygotowaniu kompleksowej oferty.
Zapytanie prześlij na kontakt@marketingzglowy.com.pl. Odpowiem możliwie najszybciej.