fbpx

Strony WWW

Strona www to niezmiennie jedna z najważniejszych wizytówek firmy niemal każdej branży. To w Internecie najczęściej szukamy informacji na temat produktów i usług, dlatego inwestycja w stronę internetową jest taka ważna. Dzięki niej, znajdą nas przyszli Klienci, a tym samym możemy liczyć na realny zwrot poniesionych kosztów.

Prosta strona www

Jeśli nie macie środków na stronę projektowaną specjalnie dla Was, możecie skorzystać z ogromnej ilości szablonów stron w WordPressie. Co istotne, szablony mają nowoczesny design, większość z nich jest responsywna (dostosowana do wyświetlania i autokadrowania na urządzeniach mobilnych), a do tego jeszcze są niezwykle funkcjonalne i dają ogromne możliwości. Dzięki dostępnym wtyczkom, możemy naszą stronę wyposażyć w różne dodatkowe funkcjonalności i integrować z systemami do prowadzenia działań z zakresu marketing automation.

Tania strona www

W WordPressie można zatem stworzyć w łatwy sposób nowoczesną stronę www firmy. Jeśli zrobicie to samodzielnie, jedynym kosztem będzie zakup domeny i hostingu (np. tutaj). Jeśli jednak wolicie to komuś zlecić, napiszcie maila z opisem Waszych oczekiwań. Koszt wykonania przeze mnie prostej strony www zaczyna się już od kilkuset złotych.