Kryzys kryzysem, ale życie toczy się dalej i trzeba iść do przodu. Rozwijamy marketingowy sklep online o nową kategorię: produkty kaszerowane.

Czym są produkty kaszerowane z logo Twojej firmy?

To nic innego jak produkty wykonane z tektury (najczęściej falistej), a zatem produkty w twardej oprawie. W nowym dziale znajdziesz zatem segregatory, stojaki na ulotki, teczki, puzzle, clipboardy czy kołonotatniki. Wszystkie produkty będą dokładnie takie jak chcesz, ponieważ oprawione zostaną w Twoją grafikę. Jeśli nie masz swojego projektu graficznego – nic straconego! Zrobimy go dla Ciebie za dopłatą.

Produkty w twardej oprawie należą do materiałów reklamowych z logo Twojej firmy, które dodają prestiżu przedsiębiorstwu. Wszystkie produkty reklamowe z logo firmy, które tu prezentujemy cechuje wysoka jakość wykonania i wykończenia, dlatego efekt zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Sprawdź wygodny kalkulator produktów z logo Twojej firmy

Oferta indywidualna

Nie znajdujesz w naszym sklepie produktów, których potrzebujesz? A może uważasz, że kalkulacja powinna być niższa? Zapytaj o swoją ofertę i aktualne zniżki korzystając z formularza kontaktowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.