24 maja startuje już po raz czwarty Śląski zlot Syren. W tym roku ponownie odbędzie się w Ustroniu. Uczestnicy swoją bazę będą mieli w Ondraszku. Jak zawsze na miłośników Syren czeka świetna zabawa i moc atrakcji, przygotowanych przez organizatorów.

Z miłości do Syreny

Syreniarze to nie tylko grono niezwykłych i nietuzinkowych posiadaczy Syren 101-105, Bosto, R20, i innych. Wszystkich łączy prawdziwa pasja i prawdziwa miłość do ich Syrenek. Wypolerowane czy zakurzone, ze świeżym lakierem czy z lekkim śladem czasu – wszystkie piękne i zachwycające prezentują się co drugi rok na Śląskim zlocie Syren. W każdej edycji w programie znajduje się bowiem szczególny moment i miejsce, w którym auta prezentowane są widzom.

Organizatorzy

Organizatorem imprezy jest jak zawsze Śląska Rodzina Syren oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie. Marketing z głowy ma przyjemność bycia partnerem zlotu 🙂

Program imprezy

Bieżące informacje na temat imprezy dostępne są na:

http://rodzina.syren.pl

https://www.facebook.com/zlotsyren/

Zapisy uczestników

W tym roku organizatorzy zrezygnowali z tradycyjnego zgłoszenia na rzecz formularza online, który ma ułatwić całą procedurę. Wszystkich zainteresowanych posiadaczy Syren zapraszamy do wypełnienia i przesłania: